Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaCaxmak PortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows Kapanış Mesajları!

3 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Aktiflik :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Kendisi Hakkında Daha Fazlası
Burç: Aslan
Ruh halim: Agresif Agresif

Windows Kapanış Mesajları! Empty
MesajKonu: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyPerş. 30 Ekim - 16:42:41

1.) Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük, ağladık, kızdık... ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... yeni bir oturumda görüşmek üzere, microsoftla kalın...

2.)Windows kapatılıyor bu katliama sessiz kalmayın! her gün dünyada on binlerce windows kapatılıyor.. bunların yarısından çoğu orjinal bile değil... bırakın windowslar açık kalsın...

3.)-oturum kapatılıyor hazır mısınız?hazırsanız [evet] e değilseniz [hayır] a basınız.

-[evet]

-demek evet öyle.ii. seni dünyanın öbür ucuna taşıyan ben , manitaları tavlatan ben, faturalarını ödeyen , can sıkıntını geçiren ben, şimdi hiçbir şey yaşamamışız gibi bir çırpıda aramızdaki dosyayı kapatıyorsun demek!aman yarabbi pc’lik duygularımla oynadın, seni hiç affetmeyeceğim,inşallah bensiz de mutlu olursun, evet şimdi kapanıyorum ama bir daha bu oturumu açtığında ben çok uzaklarda olacağım...

hala kapatmak istiyor musun?

-[evet]

-cehenneme kadar yolun var, defol git gözüm görmesin , sana radyasyonun babasını yaymayan, virüsleri seçip toplamayan şerefsizdir

oturum kapanıyor....

4.)Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya!

5.)Gidiyorsun ama ya dönemezsen? Hadi hakkını helal et,Bill Gates'in duaları senin üzerine olsun...

6.) Bu akşam da bize ayrılan sürenin sonuna geldik...Yarın gene aynı saatte buluşmak ümidiyle, esen kalın!...

7.)'Kapatıyorsun ha? Tamam kapat bakalım ama bir sonraki oturumda bazı şeyler bıraktıgın gibi olmayabilir...''

8.)Beni böyle istediğin gibi kullanıp sonra kapatamazsın,asıl ben seni kapatıyorum.

9.)Bugünü de kazasız belasız atlattın.

10.)''Şimdi kapanıyorum ama,kullanırken ettiğin küfürleri anlamadım sanma..Bir dahaki oturumda sorarım ben sana..''

11.)Müsadenle kaçıyom, sahip.
http://caxmak.powerguild.net
s0uL_coLLecTion
Admin
Admin
s0uL_coLLecTion

Kadın
Aktiflik :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Burç: 5
Ruh halim: Yorgun Yorgun

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyC.tesi 1 Kas. - 13:19:13

haha super bunlar ya ben buldum ama eklememistim iyi yapmissin sırıtan
http://www.caxmak.powerguild.net
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Aktiflik :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue89 / 10089 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

Kötü İtibarı :

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyC.tesi 1 Kas. - 13:19:55

sırıtan sağol - Sen niye eklemedin sırıtan
s0uL_coLLecTion
Admin
Admin
s0uL_coLLecTion

Kadın
Aktiflik :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue91 / 10091 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :

Kötü İtibarı :

Burç: 5
Ruh halim: Yorgun Yorgun

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyC.tesi 1 Kas. - 13:20:41

ne bileyim bir suru sey vardi atlamisim demek ki bunu sırıtan
http://www.caxmak.powerguild.net
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek
Aktiflik :

Başarı Puanı :

Kötü İtibarı :

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyC.tesi 1 Kas. - 13:26:36

sırıtan peki
şeboo
Aktif Üye
Aktif Üye

Kadın
Aktiflik :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Windows Kapanış Mesajları! Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Windows Kapanış Mesajları! Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :

Burç: Terazi
Ruh halim: Kimsesiz Kimsesiz

MesajKonu: Geri: Windows Kapanış Mesajları!   Windows Kapanış Mesajları! EmptyCuma 14 Kas. - 9:40:28

çok güzel

Windows Kapanış Mesajları!
1 sayfadaki 1 sayfası