Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaCaxmak PortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dünyanın En Şansız Adamı

3 posters
YazarMesaj
~MeRoSuM~
Aktif Üye
Aktif Üye
~MeRoSuM~

Kadın
Aktiflik :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue78 / 10078 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue94 / 10094 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Kendisi Hakkında Daha Fazlası
Burç: 5
Ruh halim: Kimsesiz Kimsesiz

Dünyanın En Şansız Adamı Empty
MesajKonu: Dünyanın En Şansız Adamı   Dünyanın En Şansız Adamı EmptyPaz 28 Eyl. - 21:56:08

Benard Ancheriaux'a "dünyanın en şanssız insanı" deniliyor ve ona "Bay felaket" adı takılmış. Adam gerçekten yürüyen bir felaket

Sıkı durun , Bernard Ancheriaux 17 yıl içinde tam 150 ciddi kaza geçirmiş. Ayrıntılar bir yana , iki kolu ve bacakları defalarca , birkaç kez de kafatası kırılmış, sırtından defalarca yaralanmış. Elli yaşında bir kuaför olan Ancheriaux "Sigortalandığım şirketi o kadar çok ziyaret ediyorum ki, artık orada herkes bana ilk adımla hitap ediyor." diyor ve ekliyor "Allah'tan şanslı olduğum bir yön var, kazaların çoğunda benim hatam yoktu ve beni sigorta oluyorlar."

Ancheriaux , ilk kazasını 13 yaşında yaşamış , yeni cilalanmış döşemede yürürken düşüp , bacağını ilk kez kırmış. İşte bu kazadan sonra öteki kazalar yağmur gibi gelmeye başlamış. Ancheriaux, "Sonra bir ağaçtan düştüm , kolum kırıldı sonra rugbye oynarken aynı kolum birkaç kez daha kırıldı, derken bisikletimle giderken şiddetli bir rüzgar çıktı devrildim ve dizim parçalandı." Şimdi gelin, Bernard Ancheliaux'un kaza kronolojisine bir göz atalım;

14 yaşında, dev bir çöp tenekesinin içine düştü, çıkamadı, az daha boğuluyordu.

Aynı yıl , yine bisikletle yolda giderken frenleri boşalan bir otomobil gelip arkasından çarptı ve Ancheriaux'ın kafatasının çatlamasına neden oldu.

Gelecek yıllardan birinde, bir köşe başında arabasının içinde otururken, köşeyi çok hızla dönen bir kamyonun altında kaldı.

Önüne konan takozlardan kurtulan bir diğer kamyon, evinde pencerenin önünde kahvaltı eden Ancheriaux'a ve tabii eve çarptı. Sonuç, hastanelik.

Benzeri bir olay yine aynı yıl Ancheriaux'un başına geldi, aşırı sürat yapan bir otomobil gelip, Ancheriaux'un kuaför dükkanının içine daldı. Yüzlerce cam kırığı her tarafına saplanan talihsiz kuaför yine hastahanenin yolunu tuttu.

"Bay Felaket" bir kayak merkezinde tatil yaparken, kontürolsüz bir kayakçı gelip adamcağızın üzerinden geçerken, bacağını kırdı ve omurgasını zedeledi. Ancheriaux, bu kazadan sonra yedi ay çalışamadı.

Bir suçluyu kovalayan polis aracı, Ancheriaux'un klasik Mercedesi'ne öyle bir çarptı ki, adam arabadan dışarı fırladı. Sonuç beş ciddi kırık...

Yeni aldığı Porche arabasıyla yolda giderken yolda duran kırık bir şişenin üzerinden geçti, lastikler yarılınca araba ancak bir ağaca çarparak durabildi.
~MeRoSuM~
Aktif Üye
Aktif Üye
~MeRoSuM~

Kadın
Aktiflik :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue78 / 10078 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue94 / 10094 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Şansız Adamı   Dünyanın En Şansız Adamı EmptyPaz 28 Eyl. - 21:56:31

Benden biLe şansız :)
ÇİKOLATA
Tembel Üye
Tembel Üye
ÇİKOLATA

Kadın
Aktiflik :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue63 / 10063 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :

Ruh halim:

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Şansız Adamı   Dünyanın En Şansız Adamı EmptyPerş. 23 Ekim - 15:09:04

çok ilginç
şeboo
Aktif Üye
Aktif Üye

Kadın
Aktiflik :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue42 / 10042 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Başarı Puanı :
Dünyanın En Şansız Adamı Left_bar_bleue71 / 10071 / 100Dünyanın En Şansız Adamı Right_bar_bleue

Kötü İtibarı :

Burç: Terazi

MesajKonu: Geri: Dünyanın En Şansız Adamı   Dünyanın En Şansız Adamı EmptyC.tesi 25 Ekim - 16:37:42

adamın başına öle belalar gelmişki maşallah yhani adam yaşıyosa hala

Dünyanın En Şansız Adamı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın Yüzü